ROZHLEDNA KORUNKA

15.6.2023 jsem byla s 2.C na celodenním pěším výletě. Nejprve nás vlak popovezl do Dobřichovic a odtud děti pokračovaly po modré turistické značce na vyhlídku Hvíždinec. Tato část cesty byla nejvíce do kopce, ale za vyhlídku směrem na Řevnice to stálo.

Po svačině jsme pokračovali na červenou turistickou značku směrem na rozhlednu poblíž Černolic. Na rozhlednu vedlo 118 točitých schodů. Pro některé děti to nebyl problém vylézt nahoru, ale některé děti projevily velkou odvahu. Zde děti zvládly oběd.

Z rozhledny děti scházely po žluté turistické značce do Všenor. Zde bylo úžasné dětské hřiště a možnost se odměnit v obchůdku.

Po odpočinku děti došly na nádraží ve Všenorech a vracely se vlakem do Černošic.

Během celého dne děti soutěžily ve skupinkách, poznávaly rostliny, viděli květiny náprstníku i obrovské kapradiny. Vyšel čas i na stavění domečků v lese.

Výlet se moc povedl, zážitků bylo moc, moc, moc!!!