Sbíráme plastová víčka na pomoc Kristýnce

Naše ZŠ Černošice pomáhá ve sběru víček pro Kristýnku Kačabovou z Radotína.

Kristýnka se narodila 3. 4. 2001. Ve 4 měsících se zjistilo, že trpí vrozenou vývojovou vadou mozku. Patrné jsou projevy retardace s autistickými prvky. Kristýnka navštěvuje od 7 let speciální školu Modrý klíč. Ráda by chodila, ale tělíčko ji neposlouchá, potřebuje pevnou oporu a pomoc druhých. Pomáhá cvičení a neurorehabilitace v kosmickém oblečku. První rok byla Kristýnka 2x v Klímkovicích, dnes již rehabilituje v Praze v AXONU s KOSMÍKEM. Rehabilitace opravdu moc pomáhá, je však třeba ji stále opakovat. Rodiče se před několika lety rozhodli pro sbírku víček od PET lahví (kávy, aviváže, tekutých pracích prášků,…), aby našetřili na další terapie.

Naše škola se přidala a pomáhá ve sběru víček. Bohužel jen samotná víčka tuto rehabilitaci nezaplatí.

Jak tedy můžeme Kristýnce pomoci?

1. Sbírat víčka a přinést do ZŠ Černošice nebo
  2. poslat finanční příspěvek na č.ú. Kristýnky 43-7605020217/0100.

Rodiče i škola předem děkují všem, kteří pomohou.