Shrnutí třídních schůzek

Plnění tematických plánů:

• jednotlivé předměty – redukce učiva.

Hodnocení:

• Žáci budou zkoušeni pouze z toho, co bylo probráno.
  • Podle současných nařízení z MŠMT budou žáci klasifikováni ve všech předmětech, tedy i ve výchovách. Žáci dostanou jasná kritéria, co budou muset splnit, odevzdat.

Konzultace:

• Předměty, kde mají  žáci problém –  online konzultace s daným učitelem. Kontaktujte vyučujícího přes e-mail, Bakaláře.

Neplnění povinností, nepřítomnost ve škole:

• Pokud žák neplní zadání v distanční výuce (POZOR NA PŘEDMĚTY, KTERÉ NEPROBÍHAJÍ ONLINE – RV, VV, HV,…), bude v červnu přezkoušen z učiva za celé pololetí, popř. hrozí neklasifikace a komisionální přezkoušení v srpnu.
  • Pokud žák není na prezenční výuce z důvodu nesouhlasu s testováním, rodiče by to měli sdělit TU a ten automaticky omlouvá. Za vzdělávání dítěte odpovídají rodiče a řídí se nadále tabulkou z webových stránek. Pokud do školy vůbec nepřijde, bude přezkoušen v červnu.

Druhý cizí jazyk:

• Přihlášku naleznete níže.
  • Všechny jazyky očíslujte podle preferencí (1 – 4).
  • Snažíme se žáky zařadit na jazyk, který si vybrali jako 1. Může se ale stát, že bude málo zájemců nebo naopak příliš a pak se zařazují na 2. jazyk. Pokud nemají jiný vybraný, budou zařazeni tam, kde bude volno.
  • Závaznou přihlášku je nutné odeslat nejpozději 10. května 2021 na e-mail jvenclickova@zscernos.cz.
  • Žáci obdrží informaci o zařazení na 2. cizí jazyk do 31.5.2021.