Šití vonných levandulových pytlíčků

V tomto týdnu jsme se vrhli na velmi ambiciózní projekt – společně jsme se ponořili do světa jemného šití a vytváření vonných levandulových pytlíčků, které se brzy objeví na našem stánku na Mikulášských trzích v sobotu 6.12.

Nejenom, že nám tato aktivita poskytla příležitost rozvíjet dovednosti v rámci ručních prací, ale také jsme měli možnost spojit síly ve prospěch dobročinného cíle. Výtěžek z prodeje levandulových pytlíčků a dalších školních výrobků bude použit na nákup dárků pro dětský domov, což nám všem přináší velkou radost.

Tato aktivita přináší mnoho přínosů pro naše žáky:

1. Tvořivost a manuální dovednosti: Žáci se naučili základy šití a vytváření jedinečných předmětů vlastníma rukama.
  2. Solidarita a charita: Účast v dobročinném projektu je příležitostí pro žáky projevit solidaritu a empatii vůči těm, kteří potřebují podporu.
  3. Týmová spolupráce: Společným úsilím jsme dosáhli krásného výsledku. Tato zkušenost posiluje týmovou spolupráci a sdílení cílů.

Jsme plni očekávání, že naše levandulové pytlíčky nalezou nové majitele na Mikulášských trzích a že tím společně přispějeme k radosti dalších dětí.

Děkujeme za podporu a těšíme se na setkání s vámi na trzích!