Vážení rodiče,
brzy odjíždíme na školu v přírodě.
A co je třeba při odjezdu odevzdat?
  1. Písemný souhlas se zařazením do školy v přírodě. Vyplníte a dítě ho odevzdá ve škole.
  2. Posudek o zdravotní způsobilosti. Většina z vás jej nejspíš má (platí dva roky), protože je potřeba na letní tábory a různá soustředění. Jinak o něj požádejte vaši dětskou lékařku. Při dobré vůli to zvládne elektronicky, protože vaše dítě zná, případně naleznete v příloze formulář. Dítě odevzdá ve škole. (Nebo jen kopii.)
  3. Potvrzení o bezinfekčnosti. Vyplníte a odevzdáte při odjezdu s datem dne odjezdu – 5. 10. 2020.
  4. Poslední příloha je seznam doporučených věcí. Sami zvažte, co dětem s sebou dáte. Rozhodně nechte doma elektroniku – jedeme do přírody. Mobilní telefony jsou povoleny.
  5. S sebou bude potřeba kopie kartičky zdravotní pojišťovny. Odevzdáte při odjezdu spolu s léky, které Vaše dítě užívá.
Odjíždět budeme v pondělí 5. 10. 2020 po obědě okolo 15. hodiny (bude upřesněno). Dopoledne půjdou děti normálně do školy, mohou si s sebou vzít rovnou zavazadla.
Návrat se předpokládá v neděli 11. 10. 2020 v dopoledních hodinách (také bude upřesněno).
Děkujeme za spolupráci.