Školní akademie 2023 – Hey, Siri

Začátek června patřil v naší škole již tradičně školní akademii. Letošním tématem se stala umělá inteligence a roboti. Ve čtvrtek 8. června tak mohli rodiče i přátelé naší školy zhlédnout v Hale Věry Čáslavské celkem deset vystoupení tříd prvního i druhého stupně. Roboti tančili, bojovali, zpívali i předvídali budoucnost. Novinkou bylo letos několik workshopů, na kterých si návštěvníci vyzkoušeli, jak se u nás učí informatika. Tradiční součástí byla i výstava výtvarných prací žáků školy i kroužku školní družiny a v neposlední řadě letos akademii provázela interaktivní křížovka, k jejímuž vyluštění bylo třeba chytrého telefonu i selského rozumu.

Červnová akademie tradičně zakončuje školní rok a je neuvěřitelné, že už je opět za námi.

Těšíme se zase za rok!

M. Šlesingerová a H. Bílová, koordinátorky