Třída 3.C

Pozor! Toto je archivní stránka 3.C ze školního roku 2016 - 2017.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok

Daniela Mlčochová

Výstava Krištof Kintera Nervous Trees

Ve středu 18. 10. si děti prohlédly výstavu a v malé dílničce vytvářely vlastní umělecká díla – hlavní nádraží, zoologickou zahradu, město, robotickou planetu.

Školní akademie

Skákání přes švihadlo se zumbou nám předvedli (jako derniéru) v pátek 9. června žáci, kteří nacvičovali na Školní akademii. Vystoupení se nám velice líbilo. Dětem i Julii Filípkové se moc povedlo 🙂  .

Zimní olympiáda 2017 – Vyhráli jsme!

Dvě družstva „z Komendy“ se umístila V PĚTIBOJI smíšených družstev, který proběhl 5. dubna 2017 na zimním stadionu v Černošicích. Starší žáci (M. Kovaříková, K. Halbych, O. Bláhová a Š. Jurenka) se probojovali  na 1. místo a vítězoslavně si odnesli zlatý pohár. Mladší žáci (E. Barchánková, Š. Zeman, S. Mužíková a M. Bláha) nezůstali pozadu a všem nám udělali radost pohárem za 3. místo. Závodníkům blahopřejeme!!!

Prodejní prezentace literatury v anglickém jazyce

Srdečně zveme rodiče i žáky naší školy dne 22. listopadu 2016 na prodejní prezentaci literatury v anglickém jazyce. Knihy  vhodné pro žáky od 1. do 9. tříd. Prezentace knih nakladatelství USBORNE bude k dispozici v prostorách školy po celou dobu konzultačních hodin pro rodiče od 14:00 do 18:00 hod. Odkaz na katalog s celkovou nabídkou naleznete zde. (http://www.usborne.com/catalogue/catalogue.aspx?css=1&cat=1). V případě, že si nějakou knihu vyberete a chcete si ji vyzvednout už 22. listopadu ve škole, máte možnost napsat objednávkový e-mail nejpozději do 5. 11. na : joyfulreading.eng@gmail.com. Těšíme se na Váš zájem!!!