Třída 5.C

Pozor! Toto je archivní stránka 5.C ze školního roku 2019 - 2020.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok

Mgr. Alena Filípková

Distanční výuka 15. 3. – 19. 3. 2021

Dobrý den, příští týden na online výuce, dejte si do pořádku sešity a učebnice a choďte včas. Do tabulky jsem označila učivo, které je nutné umět a bude v závěrečném testu, doufám, že ve škole. Pokud něčemu nerozumíte a potřebujete si procvičit, napište mi a domluvíme si konzultaci ve škole, nabídka platí i pro rodiče. Stále platí povinné kvízy. Doporučuji rodičům, aby s nimi dětem nepomáhali. Všem přeji pěkný týden.

Učivo od 15. 6. 2020

Milí žáci, vážení rodiče, v příloze najdete učivo na předposlední školní týden 🙂 Rozepsanou práci, zápisy, řešení a inspirace pošlu e-mailem.

Učivo od 8. 6. 2020

Milí žáci, vážení rodiče, v příloze najdete učivo na další týden posledního školního měsíce. Rozepsanou práci, zápisy, řešení a inspirace pošlu e-mailem.

Učivo od 1. 6. 2020

Milí žáci, vážení rodiče, v příloze najdete učivo na první týden posledního školního měsíce. Rozepsanou práci, zápisy, řešení a inspirace pošlu e-mailem.

Učivo od 25. 5. 2020

Milí žáci, vážení rodiče, v příloze opět najdete učivo na tento týden. Rozepsanou práci, zápisy, řešení a inspirace pošlu e-mailem. Děti, které budou ve škole si učivo vypracují společně s danou paní učitelkou, ty, které zůstávají doma, pracují jako dosud. Přeji klidné dny všem 🙂

Učivo od 18. 5. 2020

Milí žáci, vážení rodiče, v příloze opět najdete učivo na tento týden. Rozepsanou práci, zápisy, řešení a inspirace pošlu e-mailem. Přeji klidné dny všem 🙂