Třída 6.D

Pozor! Toto je archivní stránka 6.D ze školního roku 2015 - 2016.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok

5.D, 6.C,D: Škola v přírodě

Ve dnech 23. – 28. května měly třídy 6. C, 6. D a 5. D jedinečnou možnost prožít dobrodružný čas na škole v přírodě v Lužických horách. Děti se dopoledne učily a odpoledne poznávaly krásy Lužických hor. Navštívily hrad Lemberk, Jablonné v Podještědí, motýlarium v Německu, sirný pramen, ledovou jeskyni, vojenská opevnění z 2. světové války, skalní městečko, horu Luž aj.  Děti si pobyt velmi užily a těšily se z každodenního bodování pokojů, znalostních soutěží a kvízů, tvořivých aktivit, každodenního psaní deníku aj. Absolutními vítězkami naší školy v přírodě byly Žofie Hulíková za 6. C a Ester Johanovská za 6. D.

6.C,D: Výlet na Karlštejn

V rámci celoškolního projektu oslavy výročí narození Karla IV. se dne 6. května 2016 žáci 6. C a 6. D účastnili prohlídky hradu Karlštejn, kde mohli zhlédnout i kapli sv. Kříže. Dětem se výlet velmi líbil.