Třída 8.B

Pozor! Toto je archivní stránka 8.B ze školního roku 2019 - 2020.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok

Mgr. Markéta Drhová

Zadání práce 15. – 19. 6.

Milí žáci 8. B,   je před námi poslední týden výuky.  Snad jste vše stihli a dodali práce, které se po Vás chtěly. Na viděnou s některými v pátek.   M. D.

Zadání práce 8. – 12. 6.

Milí osmáci,   tentokrát bude týden radostnější než obvykle, neboť se v pátek uvidíme 😀 Rodičům jsem poslala seznam učebnic; hledejte a gumujte, slepujte a uvádějte učební materiál do přijatelné podoby. V pátek na viděnou (a nezapomeňte s sebou lejstro s čestným prohlášením)   M. D.   P. S. Náhledový obrázek je prací Lukáše K.

Zadání práce 1. – 5. 6.

Milé děti,   k Vašemu svátku Vám přeji všechno nejlepší! Ať Vás rodiče překvapí nějakou milou pozorností.   Hezký týden.   M. D.   P. S. Tentokrát je v náhledovém obrázku Vojtův počin.

VV – moderní umění a volná tvorba

Dobrý den, Posledním tématem tohoto roku bylo umění přelomu 19/20 století a také volná tvorba. Přikládám nejpovedenější obrázky, tak nějak jsem přišla na to, že autoři/autorky si spíš přejí zůstat v anonymitě, tak tentokrát beze jmen 🙂 Přeji krásný červen a hodně zdaru při uzavírání známek, J.R

Zadání práce 25. – 29. 5.

Zdravím Vás v posledním květnovém týdnu!   Zase posílám nějakou tu práci. Hlídejte si, které práce a dokdy máte posílat zpět, někteří učitelé by Vám rádi zlepšili známku.   Brzy na viděnou.   M. D.   P. S. Náhledový obrázek je tentokrát prací Laury.