Týdenní plán 12. – 16.6.

Milí astronauti,

tento týden bude opět nabitý. V pondělí se budeme učit jen první vyučovací hodinu a následně vyrazíme na naše poslední plavání. V češtině tento týden dokončíme učebnici z českého jazyka. Nese název Předprázdninová. Dokončíme také pracovní sešit. V prvouce se budeme věnovat bezpečnosti a dopravním značkám. Minulý týden jsme hodiny prvouky věnovali nácviku akademie, protože příroda nás obklopovala celou školu v přírodě. Učit se budeme převážně jen v úterý a ve středu, protože děti, které chodí do družiny odjíždí ve čtvrtek na celodenní výlet do Mirákula. Konec vyučování v úterý a ve středu vždy zakončíme venku na piknikové dece. 🙂 S dětmi, které na výlet nejedou, budu ve škole já a společně si uvaříme něco dobrého v naší kuchyňce. V pátek na děti čeká sportovní den.

Marodům ráda připravím balíček práce na vrátnici.

12.6. – 2.- 5. vyučovací hodinu poslední plavání v Radotíně. Na poslední plavání jedeme vlakem. S sebou jízdenku na vlak a také kapesné na zmrzlinu.

13.-14.6. vyučování dle rozvrhu.

15.6. výlet do Mirákula pro děti z družiny. Děti, které nechodí do družiny budou se mnou ve škole. Uděláme si také neučící den a budeme vařit. 🙂

16.6. sportovní den ve škole (děti přijdou sportovně oblečeni)

Těším se na vás.

paní učitelka