Vánoční besídka dne 15. 12. 2016 u Žirafek, Medvídků, Soviček, Žabiček, Veverek a Tygříků

Předvánoční čas s dětmi ve školní družině každoročně oslavujeme vánoční besídkou. I letos jsme si s dětmi ve všech odděleních užili hezké odpoledne, při kterém jsme si zpěvem vánočních koled navodili příjemnou vánoční atmosféru. Děti pak soutěžily, hrály hry, vyzkoušely si některé vánoční zvyky,  při občerstvení ochutnávaly vánoční cukroví a jiné dobroty přinesené z domova. Za každou soutěž je čekala sladká nebo slaná odměna dle jejich výběru. Na závěr besídky si děti zatancovaly na tolik oblíbené diskotéce. Při odchodu domů si odnášely nejenom dobrou náladu, ale i vlastnoručně vyrobené adventní kalendáře s ukrytými dárečky od nás – vychovatelek. Všichni jsme byli spokojeni a už teď se těšíme na příští vánoční besídku.

Rodičům a dětem přejeme pohodové a klidné vánoční svátky.

Jana Marková

vedoucí vychovatelka