Vánoční besídky u Žirafek, Medvídků, Soviček, Žabiček, Veverek, Tygříků, Želv a Tučňáků

Každoročně oslavujeme s dětmi předvánoční čas ve školní družině vánočními besídkami, které se letos konaly ve čtvrtek 14.12.2017. I v letošním roce jsme si s dětmi ve všech odděleních užili hezké odpoledne, při kterém jsme si zpěvem vánočních koled navodili příjemnou vánoční atmosféru, kterou jsme umocnili některými vánočními zvyky, se kterými jsme děti seznámili. Dále jsme s dětmi hráli hry a pořádali soutěže. Vychovatelé připravili občerstvení a v průběhu besídek jsme ochutnávali vánoční cukroví a jiné dobroty, které děti přinesly z domova od svých maminek. Za každou soutěž čekala děti sladká nebo slaná odměna, dle výběru. Na závěr besídky si děti zatancovaly na tolik oblíbené diskotéce a při odchodu domů si odnášely nejenom dobrou náladu, ale i vlastnoručně vyrobené adventní kalendáře ve formě kapra nebo lodí s ukrytými dárečky a sladkostmi. Děti i my, vychovatelé, jsme nasáli předvánoční atmosféru a při otevírání adventních kalendářů si vzpomeneme na školní besídku a budeme se těšit na stromeček a dárky pod ním.

Tímto bychom chtěli všem popřát krásné a ničím nerušené vánoční svátky.

Dana Picmausová

vychovatelka