Velikonoční výlet

Úterý 4. dubna jsme si zpestřili velikonočním výletem. Ze školy jsme hned ráno vyrazili do lesa na Vráži, kde na nás čekaly zajímavé úkoly s velikonoční tématikou. Abychom nabrali síly po výstupu do kopce od školy, udělali jsme si přestávku na hřišti v Husově ulici a posilnili jsme se svačinkami a pitím. Pak už jsme se mohli pustit do plnění všech úkolů. Čekalo na nás devět stanovišť, kde jsme si přečetli zajímavé informace o velikonočním týdnu a pak jsme odpovídali na různé otázky. Mezi stanovišti jsme se museli pohybovat netradičními způsoby, jako je třeba chůze pozadu nebo skákání po jedné noze. Namáhání hlaviček i těl se nám ale vyplatilo, protože na závěr jsme v lese našli úžasný poklad od zajíčka – Kinder vajíčko pro každého! Krásné Velikonoce všem!