Veselá podzimní olympiáda u Medvídků

Už je tu opět říjen a s ním i naše oblíbená Veselá podzimní olympiáda. Uskuteční se na hřišti u školy a budeme si ji užívat celý tento měsíc. Děti obdrží bodovací kartičky se svými jmény, ty si mohou vyzdobit ve svém oddělení. Po celou dobu olympiády zůstávají kartičky ve speciální krabičce v našem oddělení, na hřišti se dětem rozdají, a potom se opět vyberou, nenosí se domů. Opět se bude soutěžit ve čtyřech disciplínách, každá z nich bude mít své stanoviště s vychovatelkami, které dětem podrobně vysvětlí pravidla jednotlivých disciplín. Vychovatelky budou do kartiček zapisovat výsledky z jednotlivých soutěží.

Tato olympiáda je u dětí velmi oblíbená, během ní si procvičíme nejen fyzickou zdatnost, ale i zručnost. Především si ale užijeme spoustu legrace, a také trochu adrenalinu. Zúčastní se jí děti ze všech našich oddělení, které mají chuť si zasportovat, vyzkoušet něco nového, a hlavně se pobavit.

Ke konci olympiády se body z olympiády vyhodnotí v každém oddělení zvlášť. Medvídci tak nepřijdou o svá první tři místa a zaslouženou odměnu, všichni zúčastnění si posunou medvídka o další metu nahoru.

Doufáme, že se všem, jako každý rok, bude tato akce líbit.

Za medvídky Anička

A autorky olympiády: