Veselé Velikonoce všem Medvídkům!

Na konci března jsme se v Medvídcích věnovali jarnímu tvoření. Vyrobili jsme si dekoraci s ptáčky – pracovali jsme s barvami, s akrylovými fixy a peříčky.

Některá zvířata se probouzejí ze zimního spánku. Medvěd sice není celozimní spáč, svou deku ale už odkopal. A my jsme si na to konto udělali soutěž o nejkrásnější deku pro medvěda. Ta byla tentokrát o pečlivosti. S přehledem zvítězila Týnka. Proto také vyhrála velké balení barevných fixů. Dále se umístili Verča, Ríša P. a Kája. Domča P. získal cenu útěchy, protože to měl opravdu o medvědí chlup!

Blíží se zápis do prvních tříd. Děti, které si k zápisu přijdou zkusit, co všechno je ve škole čeká a předvedou paním učitelkám, co už umí, si mohou jako odměnu vybrat malý dárek, který pro ně připravily děti ze školní družiny. My vybarvovali malá zvířátka, která drží pastelku.

Na poslední březnovou procházku jsme vyrazili do lesíka u školy, doprovod nám již asi tradičně dělaly Veverky. Na zdobení vajíček v oddělení nakonec nedošlo, nebyl čas. Vynahradili jsme si to právě v lesíku u školy, kde děti dostaly tvořivý jarní úkol: ozdobit papírová vejce přírodninami. A že jim to šlo.

Inspiraci můžete načerpat ve fotogalerii.

Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku, Medvídci!

Anička

31.03.2024