Výlet do Prahy

20.6. jsme se 7.C podnikli náš první společný výlet do Prahy. Počasí nám přálo a první část výletu, plavbu lodí po Vltavě, jsme si proto opravdu užili. Užili jsme si také nevšední výhled na památky z hladiny Vltavy a pan průvodce ze společnosti Pražské Benátky nám pověděl spoustu zajímavostí o řece a o Karlově mostě. Poté jsme navštívili luxusní hotel Emblem v Platnéřské ulici. Prohlédli jsme si V.I.P. zónu a recepci a děti si udělaly představu o tom, jaké je to pracovat v zákaznickém servisu a jak by například mohly do budoucna využít jazyky, které se ve škole učí. Hotelem nás provedl i rodilý mluvčí, takže si žáci mohli trochu otestovat svoje znalosti :-). Zbytek výletu jsme strávili procházkou centrem města a nezapomněli jsme se také řádně občerstvit.

Doufám, že plánovaný výlet do lanového centra se taktéž vydaří!

Jitka Rychlíková – třídní učitelka

26.06.2017