Výlet SLAPY

Třídenní výlet šestých tříd Slapy 2019

Místo konání:

Rekreační a školicí středisko Stará Živohošť (Slapská přehrada)

Termín:

24. 4. (středa) – 26. 4. (pátek)

Doprava:

linkový autobus (Praha, Smíchov > Sedlčany)

Cena:

1400,- (na žáka)

zaplatit na účet školy

Cena zahrnuje: 2x ubytování ve čtyřlůžkových chatkách, strava 5x denně, vstupné do zábavního areálu TEPfaktor

Doprava:

Pojedeme linkovým autobusem, žáci si zajistí 2 lístky (na cestu tam i zpět) PID do stanice Chotilsko.

Chotilsko se nachází v zóně 5, postačí lístek na 5 vnějších zón. V případě, že žák vlastní Lítačku i na zónu 1 (až do Černošic), bude mu stačit lístek na 4 vnější zóny (2 – 5).

Sraz žáků 24. 4. by byl v 7:40 před budovou školy, následoval by přesun na Smíchovské nádraží a dále busem do obce Chotilsko, odtud cca 3 – 4 km pěšky do kempu na Staré Živohošti.

Konec akce v pátek 26. 4. cca kolem 13. hodiny před budovou školy.

Stejně jako v loňském roce si akce klade za cíl tužení třídního kolektivu, proto se doporučuje účast žáků bez mobilních telefonů. Za cennosti, které si žáci s sebou vezmou, nepřebírá pedagogický dozor odpovědnost a každý si za své věci ručí sám. Z těchto důvodů vřele doporučujeme ponechat si cenné věci doma.

🙂 R. Z.