„Vyplouváme“ 4.9. -8.9.

Milí mořeplavci,

tento rok se vypravíme lodí na objevování nových poznatků. Loď už je připravena a čeká na vás v budově C ve 3. patře. Je to třída C 32. Na dveřích se nám uhnízdila mořská želva a hlídá vchod do třídy. 🙂

První den se společně nalodíme a povíme si, co nás čeká v této třídě. Kromě nových poznatků mezi nás také přibyde nový spolužačka. První týden se tedy budeme věnovat mimo jiné také tomu, aby se jí mezi námi líbilo. V pondělí máme jen jednu vyučovací hodinu.

V úterý si společně si nastavíme pravidla naší plavby, také se domluvíme, kdo se zabydlí v jaké lavici, a protože již víme, že k příjemné atmosféře ve třídě patří spolupráce, domluvíme se, kdo bude mít kdy na lodi nějakou službu. Společně si nabatikujeme naše moře a zaplníme ho tím, co k němu patří. Namalujeme si také společně ve skupinkách ostrov, na kterém byste se chtěli společně vylodit. Tento den již budeme potřebovat kufřík s výtvarnými potřebami a vybavený penál, abychom se na lodi zabydleli a také přezůvky. Měli bychom dostat také klíčky od skříněk. Tento den již děti půjdou také na oběd. Končíme po 4. vyučovací hodině.

Ve středu si přineste již aktovku. Budete si domů odnášet učebnice na jejich obalení. Nadepíšeme si také sešity, které si ponecháme ve škole. Tento den půjdeme také navštívit naše zvířátka na pozemku, která se na vás pro prázdninách moc těší. Stejně jako vy, ona také pěkně vyrostla. Pokud bude mokro, doporučuji do skříňky kromě přezůvek také holiny. U zvířátek bývá bláto. Končíme po 4. vyučovací hodině.

Ve čtvrtek a v pátek máme již vyučování dle rozvrhu. Končíme po 5. vyučovací hodině. Ve tyto dny již vyplujeme na cestu opakování, abychom mohli připojit zase něco nového 🙂 !

Těším se na vás moji milí.

Vaše paní učitelka 🙂