Zábava v červnu

Ve školní družině jsme se  pustili do zábavných aktivit. Jedním z projektů bylo vyrábění zvířátek a nádobí pro panenky z moduritu. Tento materiál, podobný plastelíně, ale na vzduchu tvrdnoucí, nám umožnil rozvíjet naši fantazii a jemnou motoriku. Děti si mohly vyrobit vlastní originální kousky, které si pak odnesly domů.

Další aktivitou, která nás všechny nadchla, bylo malování anilínovými barvami. Tyto barvy mají jasné a živé odstíny, které děti milují. Používali jsme techniku vpíjení barev do sebe, což vytvářelo nádherné a nečekané efekty. Děti byly fascinované tím, jak se barvy vzájemně prolínají a tvoří tak jedinečné vzory.

Největší atrakcí však byl bezesporu výlet do zábavního parku Mirákulum. Tento den jsme všichni netrpělivě očekávali a skutečně nezklamal. V parku jsme strávili téměř celý den plný smíchu, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Děti si užily různé atrakce, prolézačky, skluzavky a labyrinty. Velkou radost jim přineslo objevování vodního světa, kde si mohly hrát s vodními prvky a osvěžit se v horkém dni.

Výlet do Mirákula byl skvělým zakončením našich aktivit ve školní družině. Přeji všem krásné prázdniny plné odpočinku, zábavy a nových dobrodružství. Těším se na všechny v příštím školním roce.

4o

23.06.2024