Zahradní slavnost v Komendě

Zahradní slavnost v Komendě

Na pátek 17. června jsme se všichni ve škole v Komenského ulici moc těšili. Odpoledne proběhla Zahradní slavnost pro děti i rodiče, babičky i dědečky. Děti vyráběly drobné dárečky do obchůdku, připravovaly si vystoupení a besídky, maminky napekly dobroty. Program byl velmi pestrý, všechny děti si připravily vystoupení s kelímky cup song, prvňáčci vystoupili s básničkami Františka Hrubína, zazněly české i anglické písničky, ve čtvrté třídě proběhlo Autorské čtení vlastních příběhů a nechyběla vystoupení našich gymnastek. Závěr patřil našim páťákům a jejich pohádce. Kdo má rád historii, mohl si připomenout založení naší školy ve starých kronikách. Celé odpoledne se neslo v příjemné a přátelské atmosféře a všem se moc líbilo.

děti a učitelky z Komendy

19.06.2022