Zasněžený školní pozemek

Ve středu naše třída zažila jedinečný zážitek při krmení zvířat na školním pozemku, který byl pokryt vrstvou sněhu. Děti měly ze sněhu nesmírnou radost a všichni jsme byli rádi, že můžeme jít na chvilku ven a užít si ho.

Děti nasadily teplé oblečení a vyrazit ven k zvířatům, která byla stejně nadšená z přítomnosti sněhu jako naši „malí farmáři“. Krmení probíhalo ve veselé atmosféře, a děti měly také příležitost pozorovat, jak zvířata reagují na zimní podmínky. Líbilo se jim pozorovat, jak zvířátka ochutnávají sníh.

Chtěli bychom poděkovat všem žákům za jejich nadšení při pravidelné péči o zvířata. Takové aktivity nejenom obohacují vzdělávací prostředí, ale také podporují smyslový vývoj dětí a posilují jejich vztah s přírodou.

Další krmení nás čeká až 13. prosince a bude pro nás letos poslední.