Zeměpisné exkurze

Součástí výuky zeměpisu jsou pro všechny ročníky druhého stupně zeměpisné exkurze. Dětem se snažíme výuku zpestřit, získat praktické zkušenosti nejenom ze zeměpisu, ale i z ostatních předmětů. Některé, především zahraniční, akce jsou omezeny kapacitou autobusu,  hlavní podmínkou účasti je platný cestovní doklad, pas či dětská občanka, pojištění do zahraničí je vždy v ceně zájezdu.

Žáci 7. tříd jedou v úterý 8. října do Drážďan.

cena: 300 Kč – budeme vybírat v úterý 24. září v 9.40 v učebně B02 (a to do naplnění kapacity)

odjezd: autobusem v 7.30 od školní jídelny

program: prohlídka města, Obrazová galerie, Muzeum člověka

návrat: cca v 18.00

kapacita: 50 míst

Děti mají o cestování zájem, po loňském zájezdu  do vánoční Vídně pojedeme letos do Mnichova. Ve čtvrtek 12. prosince.

cena: 700 Kč – budeme vybírat první týden v listopadu

odjezd: autobusem v 6.00 od školní jídelny

program: návštěva galerie Alte Pinakothek, vánoční trhy a prohlídka koncentračního tábora v Dachau

návrat: nejdříve ve 20.00

kapacita: 50 míst, akce je především pro žáky 7.-9. tříd, v případě menšího zájmu akci doplníme i žáky z nižších ročníků.

Pokud máte zájem o další informace, napište na: ludek.svoboda.mgr@seznam.cz nebo zavolejte v odpoledních hodinách na telefonní číslo 722 775 338

V případě zájmu zvažuji vlastivědný kroužek fungující během víkendů.