Zimní tvoření ve 2. oddělení

Vlna, vlna a zase ta vlna, papírové šablonky na bambulky vystřídaly ty plastové. Motají děvčata, motají chlapci. Zamotaná je nejenom vlna, ale i já. Denně zaváži více jak dvacet bambulí. Upleteme několik dutinkových hadů a náramků. Odvážnější děti se pustily do pletení šál a čepiček. Většina dětí, nejen z medvědího oddělení, ale motá bambulková zvířátka. Inspiraci hledáme na internetu, ale fantazie dětí je stejně lepší! A tak vedle králíčků, tučňáčků, slonů a pejsků vznikají i mláďátka tolik oblíbených Hatchimals.

Jenže vlna dochází rychlostí blesku… Proto prosím rodiče, babičky a další naše fanoušky, o vlny, které jsou už dávno zapomenuté někde ve skříni. O vlny, ze kterých už u vás doma nikdo neplete. O vlny, které udělají radost dětem, které chodí do školní družiny. Bereme všechno! Fotogalerie mluví za vše.

Zamotaná Anna Totušková

vychovatelka