Zlatý Ámos – volba nejoblíbenějšího učitele na druhém stupni

Na sklonku roku 2020 volil žákovský parlament nejoblíbenějšího učitele druhého stupně na naší škole. Původně měli žáci zveřejnit výsledek hlasování v rámci každoroční soutěže Zlatý Ámos (viz plakát). Z důvodu tíživé pandemické situace se nám bohužel nepodařilo volbu dokončit. Navzdory okolnostem jsme se rozhodli zveřejnit výsledek hlasování alespoň v rámci naší školy, abychom udělali novoroční radost dvěma nejčastěji jmenovaným učitelům.

Jde o pana učitele Luďka Svobodu a paní učitelku Míšu Šlesingerovou, jimž tímto způsobem gratulujeme, a doufáme, že si svou oblíbenost u dětí podrží i do budoucna. Od příštího školního roku se totiž budeme soutěže zúčastňovat pravidelně (a to s dostatečným předstihem). Držíme palce!

Žákovský parlament ZŠ Černošice

04.01.2021