ZOO

Po morčatech a jejich výbězích se děti z Medvídků vrhly na celou ZOO. Pod jejich šikovnýma rukama vznikala neuvěřitelná díla. Jen co jsme dodělali žirafy a slony s výběhy, přišli na řadu tučňáci a koně. Nechyběla ani psí rodinka a celá kolonie králíků. V dalších dvou týdnech jsme měli v plánu vyrobit další zvířecí rodiny s výběhy, domečky a hračkami: tygry, lvy, opice, medvědy a další dle fantazie dětí. Šablony jsem už měla připravené, ale bohužel do toho vlezla další vládní opatření.

A tak jsem spojila lavice a spolu s dětmi vytvořila alespoň malou ZOO, kterou jsme společně zdokumentovali (viz foto). Bylo to i proto, aby si děti mohly svá zvířátka odnést a hrát si s nimi doma.

Zbývá doufat, že díky vládním opatřením stráví Medvíďata doma v kruhu rodiny opravdu jen ty tři týdny, a potom se opět vrátí do školy. Už mám totiž pro ně připravené velikonoční tvoření.

Anička

28.02.2021